14.08.2007.

Українська Православна Церква відзначає День Хрещення Київської Русі.


Сьогодні, 14 серпня, у 1019-річницю Хрещення Русі рівноап. князем Володимиром, Предстоятель УПЦ у співслужінні сонму архієреїв та соборного духовенства звершив Божествену літургію на площі перед Успенським собором Києво-Печерської Лаври.
Після богослужіння відбувся хресний хід до набережної Дніпра, де у Потьомкінському парку Блаженніший Митрополит звершив освячення місця під храм-каплицю на честь св. князя Володимира.
В цей день Церква вшановує Винесення чесних древ Животворящого Хреста Господнього. В нашій Церкві це свято з’єдналось із спогадами про Хрещення Русі. В пам’ять про Хрещення киян у водах Дніпра 14 серпня звершується чин малого освячення води. Разом з тим звершується освячення меду і з цього дня благословляється вживання його з нового збору. Це свято у народі має ще такі назви: перший або медовий Спас, Спас на воді або Мокрий Спас.
Також Церква вшановує пам’ять старозавітних мучеників Маккавеїв (166 р. до Р.Х.). За народною традицією в цей день також освящають мак та квіти.
Крім того, 14 серпня розпочинається Успенський піст. Він продовжується усього два тижні, але по своїй строгості прирівнюється до Великого.

Цены на реставрацию зубов реставрация зубов цена.