Предстоятель УПЦ очолив урочистості з нагоди 40-ліття від дня народження, 20-ліття священицького служіння і 10-ліття Архієрейської хиротонії архієпископа Ізюмського Онуфрія

У суботу, 27 березня Блаженніший Митрополит Володимир очолив урочистості з нагоди 40-ліття від дня народження, 20-ліття священицького служіння і 10-ліття Архієрейської хиротонії архієпископа Ізюмського Онуфрія, вікарія Харківської єпархії.
З нагоди свята, Архіпастир відправив Божественну літургію у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі Харкова.
Йому співслужили митрополити: Харківський і Богодухівський Никодим, Дніпропетровський і Павлоградський Іриней, архієпископи: Білгородський і Старооскольський Іоан, Ізюмський Онуфрій, Бориспільський Антоній, єпископи: Переяслав-Хмельницький Олександр, Городницький Олександр, а також духовенство єпархії.
За богослужінням (на малому вході) Первосвятителя відзначив ювіляра орденом святителя Феодосія Чернігівського.
Наприкінці богослужіння, Владика Митрополит поздроровив архієпископа Онуфрія з ювілеями та подарував йому образ Пресвятої Богородиці. Окрім цього, Архіпастир відзначив багаторічні труди на ниві церковній керуючого Харкіською єпархією митрополита Харківського і Богодухівського Никодима, нагородивши його орденом святителя Димитрія (Туптала), митрополита Ростовського.
В свою чергу, на згадку про відвідини єпархії Блаженнішому Владиці було подаровано ікону Божої Матері «Пантанасса».
Наостанок, Предстоятель вклонився чесним мощам святителя Афанасія, Патріарха Цареградського, чудотворця (XVII cт.).НАЗАДАренда call центра стоимость сколько стоит минута аренды call центра www.occ-group.ru.